Header Ads

Survivor Series 2019 – Eredmények

Az idei Survivor Seriest a Chicago-i Allstate Arénában rendezték, ahol a RAW a SmackDown és az NXT csatázott egymással.
(Fotó: WWE)

Kick-Off Show

10-team Interbrand Tag Team Battle Royal
Dolph Ziggler és Robert Roode (SmackDown) nyert a Street Profits kiejtésével
Idő: 8:20

Interbrand Triple Threat NXT Cirkálósúlyú Bajnoki Címmérkőzés
Lio Rush (c) (NXT) legyőzte Akira Tozawát (Raw) és Kalistót (SmackDown)
Idő: 8:20

Champions Triple Threat Tag Team mérkőzés
The Viking Raiders (Raw Tag Team Bajnokok) legyőzte a The New Day (SmackDown Tag Team Bajnokok) és a The Undisputed Era (NXT Tag Team Bajnokok)
Idő: 14:35

Survivor Series

5-on-5-on-5 Női Survivor Series Triple Threat mérkőzés
A Team NXT (Rhea Ripley, Bianca Belair, Candice LeRae, Io Shirai, és Toni Storm) legyőzte a Team Rawt (Charlotte Flair, Natalya, Asuka, Kairi Sane, és Sarah Logan) és a Team SmackDownt (Sasha Banks, Carmella, Dana Brooke, Lacey Evans, és Nikki Cross)
Idő: 28:00

Champions Triple Threat mérkőzés
Roderick Strong (NXT North American Bajnok) legyőzte AJ Stylest (United States Bajnok) és Shinsuke Nakamura (Interkontinentális Bajnok) (with Sami Zayn)
Idő: 16:45

NXT Bajnoki Címmérkőzés
Adam Cole (c) legyőzte Pete Dunne-t
Idő: 14:10

Universal Bajnoki Címmérkőzés

"The Fiend" Bray Wyatt (c) legyőzte Daniel Bryant
Idő: 10:10

5-on-5-on-5 Férfi Survivor Series Triple Threat mérkőzés
A Team SmackDown (Roman Reigns, Braun Strowman, King Corbin, Mustafa Ali, és Shorty G) legyőzte a Team Rawt (Seth Rollins, Drew McIntyre, Kevin Owens, Randy Orton, és Ricochet) és a Team NXT-t (Tommaso Ciampa, Damian Priest, Matt Riddle, Keith Lee, és Walter)
Idő: 29:25

WWE Bajnoki No Holds Barred Címmérkőzés
Brock Lesnar (c) (with Paul Heyman) legyőzte Rey Mysteriot
Idő: 7:00

Champions Triple Threat mérkőzés
Shayna Baszler (NXT Női Bajnok) feladással legyőzte Becky Lyncht (Raw Női Bajnok) és Bayleyt (SmackDown Női Bajnok) 
Idő: 18:10

Nincsenek megjegyzések

Üzemeltető: Blogger.